IFC GLOBAL

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

I F C

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

NEDEN

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO International Organization for Standardization’ ın kısaltması olup Uluslararası Standart Örgütünün hazırlamış olduğu kalite yönetim sistemleri standardıdır. iso 9001Standardı en son 2015 yılında güncellenerek yayımlanmış ve halen daha güncelliğini korumaktadır.

 

NEDiR+

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi bütün kuruluşlara, hiç bir ayrım gözetilmeksizin uygulanabilen bir yönetim sistemidir. Kuruluşun müşteri ihtiyaç ve beklentilerini belirleme, tanımlama ve karşılamada, uluslararası alanda kabul görmüş bir yönetim biçimidir. iso 9001 Standardı kuruluşun tüm faaliyetlerini yansıtır.

 

FAYDASI+

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, günümüzde pek çok kuruluşun uygulamaya koyduğu ve kurumsallaşmada büyük önem arz eden bir standart olması itibariyle oldukça kıymetlidir. Artık büyümekte olan yada günümüz rekabetçi ortam koşullarında, sürekli yenilenerek bir adım öne geçmeyi hedefleyen firmalar için olmazsa olmaz bir sistem haline gelmiştir.

 

AMACI

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

 ISO 9001 KALİTE BELGESİ almaya hak kazanmalarıyla neticelenmektedir. Sistemin sağlıklı işleyip işlemediği de her yıl yapılan ara denetimlerle ölçülmektedir. Böylece yapılan çalışmaların meyvesi olarak kuruluşların kaliteli ürün yada hizmet ürettiği ISO 9001 belgesiyle ispatlanmış olur.

 

Sertifikalandırma süreci nasıl işliyor?
 
1.Aşama
Başvuru Formu
2. Aşama
Başvuru gözden geçirilmesi
3. Aşama
FİYAT TEKLİFİ
4.Aşama
Sözleşme
5.Aşama
PLANLAMA
6.Aşama
DENETİM
7.Aşama
Sertifikalandırma
444 3 105

BİZİ ARAYIN

View More
info@ifcglobal.com.tr

BELGELENDiRME BAŞVURUSU YAPIN

View More