IFC GLOBAL

Orman Yönetim Sistemleri

I F C

Orman Yönetim Sistemleri

NEDEN

FSC BELGESi

FSC belgesi, dünya üzerinde bulunan bütün ormanların, yönetiminde ve zarar görmemesinde uluslararası anlamda çalışmalar sürdüren kuruluşun belgesidir.Bu belgeyi bulunduran firmalar, oldukça önemli bir konumda yer alır.

 

NEDiR+

FSC BELGESi

FSC belgesi, orman ürünlerinin satışını ya da üretimini gerçekleştiren firmaların, orman yönetim konseyinin belirlediği standartlara uygun niteliklerde üretim yapıldığına dair bir belgedir. 

 

FAYDASI+

FSC BELGESİ

FSC belgesi bulunduran firmalar, uluslararası alanda oldukça prestijli konumda olur. FSC belgesi aynı zamanda markası ile firmalara ürünler üretebilme hakkını da bulundurmaktadır. Ürünlerin tüketiciye sunulması da rahat bir şekilde ve yasal olarak dağıtılabilir. Orman ürünlerinin kullanımında gelecek nesillere, sağlıklı bir çevre bırakılması adına firmalar, fsc belgesi ile hizmet gösterir.

 

AMACI

FSC BELGESİ

FSC belgesi, orman yönetim Konseyi tarafından firmalara verilen bir belgedir. Bu bölgenin en önemli amacı, orman verimliliğini ve biyolojik çeşitliliği korumaya almaktır. Fsc belgesinin amacı, orman ürünleri üreten firmanın, ormana yönelik yapılan müdahalelerde belgenin gerektirdiği durumlara göre bir hizmet göstermesini sağlamaktır. 

 

Sertifikalandırma süreci nasıl işliyor?

 
1.Aşama
Başvuru Formu
2. Aşama
Başvuru gözden geçirilmesi
3. Aşama
FİYAT TEKLİFİ
4.Aşama
Sözleşme
5.Aşama
PLANLAMA
6.Aşama
DENETİM
7.Aşama
Sertifikalandırma
444 3 105

BİZİ ARAYIN

View More
info@ifcglobal.com.tr

BELGELENDiRME BAŞVURUSU YAPIN

View More