IFC GLOBAL

Hakkımızda

             IFC GLOBAL uygunluk değerlendirme hizmetleri (Sistem Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Muayene, Eğitim ) konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuş, bağımsız ve tarafsız bir  kuruluştur.

           Kuruluşumuz Uluslararası  hizmet vermektedir.

             IFC GLOBAL  uygunluk değerlendirme hizmetlerini; bünyesinde çalışan eğitimli uzman kadrosu  ile müşterilerine güvenilir ve hızlı çözümleri sunarken tüm uygulamaların titizlikle sürdürülmesini amaçlamaktadır.
             IFC GLOBAL olarak hizmetlerimizi, mevcut hizmet verilen ülkelerin yerel mevzuat ve ilgili standartları doğrultusunda,  uluslararası norm ve standartlar ışığında, her türlü müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı temel bir anlayış olarak benimsemektedir.

            Temel felsefemiz, müşterilerimize güven duydukları ve süreçlerine değer katan bir iş ortağı olduğumuzu hissettirmek ve bu yaklaşımımıza yönelik hizmet anlayışımızı sürekli iyileştirme bakışı ile geliştirmektir.

             IFC GLOBAL olarak, uluslararası akreditasyonlarımız, yetkilerimiz, temsilciliklerimiz, çözüm ortaklarımız, alanında uzman ve deneyimli profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin ulusal/uluslararası alanda rekabet gücünü arttırmayı ve sürdürülebilirliğini hedefliyoruz.

          Sürdürülebilir gelişme vizyonumuza; globalleşme stratejimiz, operasyonel verimliliğimiz, güçlü alt yapımız ile ulaşırken, tarafsız ve bağımsız denetim yaklaşımımız, katma değerli hizmetlerimiz ile  paydaşlarımızın gelişimine katkıda bulunuyoruz.

 

KARİYER FIRSATLARI

service img

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

service img

HABERLER

service img