Başvuru

IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi, 2016 yılında uygunluk değerlendirme hizmetleri (Sistem belgelendirme, ürün belgelendirme ve muayene) konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuş, bağımsız ve tarafsız bir sertifikasyon kuruluşudur.
IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi, uygunluk değerlendirme hizmetlerini; bünyesinde çalışan eğitimli personeli ile müşterilerine güvenilir ve hızlı çözümleri sunarken tüm uygulamaları titizlikle sürdürülmesini amaçlamaktadır.
IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi olarak hizmetlerimizi, mevcut mevzuat ve ilgili standardlar doğrultusunda, her türlü müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı temel bir anlayış olarak benimsemekteyiz.

Kuruluşumuz yönetim sistemi ve ürün belgelendirme faaliyetlerini tarafsız, gizlilik ve müşteri odaklılığına  önem verecek şekilde gösterdiği faaliyetleri, Uluslararası Akreditasyon kriterlerine uygun olarak yürütmektedir.

Kuruluşumuz; yönetim sistemleri ve ürün belgelendirmesi alanında uluslararası geçerliliğe sahip denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.
IFC, yönetim sistemleri belgelendirmesi alanında çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Sistem ve ürün  belgelendirme faaliyetlerimizi sitemizde bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags: